юридичну адресу в києві

юридичну адресу в києві
     
Зараз є лише 3 законні варіанти при пошуку місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. Реєстрація на домашню адресу одного із учасників. Це може бути нежиле приміщення, в якій тимчасово проживає один з засновників, або яка належить йому на законній підставі. Жирним недоліком сама цього варіанту є те, що податкові органи мають повне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Реєстрація підприємства за реальною адресою. Тобто Ви реально берете в оренду придатне для бізнесу приміщення. Це, мабуть, був би кращий варіант, але, нажаль - не всі новостворені компанії можуть дозволити собі орендувати повноцінне приміщення у Подільському р-ні.
     3. По-третє, це реєстрація підприємства за юридичною адресою, купленою за договором у Подільському р-ні. Ця процедура проходить наступним чином: підписується договір про нібито надання компанії приміщення, наприклад у оренду. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією юридичною адресою проходить, якщо бажаєте, все поштове обслуговування Вашої компанії, а також правове підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим та інше. Слід зазначити, що вищевказані договори задовільняють правоохоронні органи та проходять при акредитації на кордоні.
юридичну адресу в києві, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 324. Отзывов пользователей: 124.

Про Поділ

юридичну адресу в києві
    Подільський район створений в 1921 році. Являеться історичним центром Києва, культурною спадщиною Київської Русі. Склад району: Рибальський острів, масив Вітряні гори, Виноградар, Куренівка, Мостицький масив і, власне, Поділ.
    Також у Подільському районі знаходиться Подільський суд, який здійснює правосуддя саме у Подільському райні міста Києва від імені України.
юридичну адресу в києві
 • зміна юридичної адреси терміни
 • юридичну адресу в статуті
 • юридичні адреси ресторанів
 • юридична адреса гарантійне
 • заміна юридичної адреси
 • як отримати юридичну адресу
 • надання юридичної адреси від власника
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація