новий юридичну адресу

новий юридичну адресу
     
Існує три законні варіанти при пошуку юридичної адреси :


     1. Державна реєстрація дома у одного із учасників. Це може бути квартира, в якій постійно мешкає один з засновників, та яка належить йому на законній підставі. Мінусом сама цього варіанту є те, що перевіряючі органи отримують повне законне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Державна реєстрація за реальною адресою. Ви реально берете в оренду нежиле приміщення. Це, мабуть, був би ідеальний варіант, але - не всі початківці компанії можуть дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Подільському р-ні м.Києва.
     3. Реєстрація за купленою юридичною адресою у Подільському р-ні м.Києва. Тут підписується правочин про нібито надання Вашої фірмі приміщення, наприклад у суборенду. Не важко здогадатись, що реально Ви там не знаходитесь, але за цією юрадресою відбувається майже все поштове обслуговування фірми, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам і т.д.. Вищезазначені договори 100% влаштовую податкові тощо установи і проходять при акредитації на кордоні.
новий юридичну адресу, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 380. Отзывов пользователей: 172.

Про Поділ

новий юридичну адресу
    Подільський район створений в 1921 році. Являеться історичним центром Києва, культурною спадщиною Київської Русі. Склад району: Рибальський острів, масив Вітряні гори, Виноградар, Куренівка, Мостицький масив і, власне, Поділ.
    Також у Подільському районі знаходиться Подільський суд, який здійснює правосуддя саме у Подільському райні міста Києва від імені України.
новий юридичну адресу
 • отримання юридичної адреси
 • юридичну адресу в житловому приміщенні
 • зміна юридичної адреси податкова перевірка
 • юридичну адресу по інн
 • юридичну адресу за місцем проживання
 • юридична адреса дешево
 • юридичні адреси ресторанів
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація