переоформлення юридичної адреси

переоформлення юридичної адреси
     
На данний час існує декілька варіантів при виборі місцезнаходження бізнесу :


     1. Державна реєстрація дома у одного із учасників. Це може бути нежиле приміщення, в якій постійно проживає засновник майбутнього підприємства, та яка належить йому на праві власності. Жирним мінусом сама цього варіанту є те, що контролюючі органи отримують право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. Державна реєстрація за реальною адресою. Тут Ви реально орендуєте нежиле приміщення. Це, мабуть, був би кращий варіант, проте, нажаль, - не всі початківці підприємства мають дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Подільському районі.
     3. Державна реєстрація за юридичною адресою, купленою за договором у Подільському районі. Тут підписується правочин про нібито надання компанії приміщення, наприклад у спільне користування. Реально Вас там не буде, але за цією юрадресою відбувається майже все поштове обслуговування компанії, а також підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким держорганам та інше. Ці договори повністью влаштовую державні установи і проходять при акредитації на кордоні.
переоформлення юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 446. Отзывов пользователей: 183.

Про Поділ

переоформлення юридичної адреси
    Подільський район створений в 1921 році. Являеться історичним центром Києва, культурною спадщиною Київської Русі. Склад району: Рибальський острів, масив Вітряні гори, Виноградар, Куренівка, Мостицький масив і, власне, Поділ.
    Також у Подільському районі знаходиться Подільський суд, який здійснює правосуддя саме у Подільському райні міста Києва від імені України.
переоформлення юридичної адреси
 • юридична адреса Подольськ
 • зміна юридичної адреси дпи
 • договір юридична адреса
 • юридичні адреси спб
 • зміна юридичної адреси фірми
 • куплю юридична адреса
 • орендувати юрадресу Подільському р-ні
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація