юридичні адреси спб

юридичні адреси спб
     
Зараз існує декілька варіантів у виборі юрадреси :


     1. По-перше, це реєстрація на домашню адресу одного із засновників. Це може бути нежиле приміщення, в якій постійно або тимчасово проживає учасник майбутньої фірми, або яка перебуває у нього на праві власності. Одним із недоліків цього варіанту є те, що податкові органи мають право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Держреєстрація підприємства за фактичною адресою. Тут Ви реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це був би кращий варіант, але, нажаль - далеко не всі підприємства можливість дозволити собі орендувати повноцінне приміщення у Подільському районі.
     3. Держреєстрація за юридичною адресою, купленою за договором у Подільському районі. Тобто укладається угода на надання компанії приміщення, зокрема у спільне користування. Дійсно Вас там не буде, але за цією юридичною адресою здійснюється, якщо бажаєте, все поштове обслуговування Вашої компанії, а також юридичне підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам тощо. Вказані договори повністью задовільняють правоохоронні та інші органи та проходять при акредитації на митниці.
юридичні адреси спб, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 476. Отзывов пользователей: 210.

Про Поділ

юридичні адреси спб
    Подільський район створений в 1921 році. Являеться історичним центром Києва, культурною спадщиною Київської Русі. Склад району: Рибальський острів, масив Вітряні гори, Виноградар, Куренівка, Мостицький масив і, власне, Поділ.
    Також у Подільському районі знаходиться Подільський суд, який здійснює правосуддя саме у Подільському райні міста Києва від імені України.
юридичні адреси спб
 • документ, що підтверджує юридичну адресу
 • послуги з надання юридичної адреси
 • присвоєння юридичної адреси
 • зміна юридичної адреси пат документи
 • скільки коштує юридична адреса
 • вартість юридичної адреси
 • новий юридичну адресу
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація