юридична адреса пат квартира

юридична адреса пат квартира
     
Є три варіанти при виборі юридичної адреси :


     1. По-перше, це реєстрація фірми на домашню адресу одного із засновників. Це може бути власна квартира, в якій проживає учасник, або яка належить йому на праві власності. Одним із мінусів сама цього варіанту є те, що перевіряючі органи мають законне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. По-друге, це реєстрація підприємства за реальною адресою. Тобто Ви реально берете в оренду нежиле приміщення. Це, мабуть, був би ідеальний варіант, проте, нажаль, - не всі початківці фірми можливість дозволити собі орендувати повноцінне приміщення у Подільському р-ні.
     3. Держреєстрація підприємства за придбаною юрадресою у Подільському р-ні. Ця процедура проходить наступним чином: укладається правочин про нібито надання Вашої фірмі приміщення, зокрема у спільне користування. Дійсно Вас там не буде, але за цією юрадресою відбувається, якщо бажаєте, все поштове обслуговування Вашої підприємства, а також юридичне підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим тощо. Вищевказані договори 100% задовільняють державні та інші органи і проходять при акредитації на кордоні.
юридична адреса пат квартира, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 465. Отзывов пользователей: 205.

Про Поділ

юридична адреса пат квартира
    Подільський район створений в 1921 році. Являеться історичним центром Києва, культурною спадщиною Київської Русі. Склад району: Рибальський острів, масив Вітряні гори, Виноградар, Куренівка, Мостицький масив і, власне, Поділ.
    Також у Подільському районі знаходиться Подільський суд, який здійснює правосуддя саме у Подільському райні міста Києва від імені України.
юридична адреса пат квартира
 • київські юридичні адреси
 • використання юридичної адреси
 • зміна юридичної адреси організації
 • зміна в ліцензії юридичної адреси
 • зміна податкової юридичної адреси
 • юридичну адресу представництва
 • чистий юридична адреса
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація