купити юридична адреса київ

купити юридична адреса київ
     
На данний час існує три варіанти при виборі місцезнаходження бізнесу :


     1. Держреєстрація фірми на домашню адресу одного із засновників. Це може бути будинок, в якій постійно або тимчасово мешкає учасник підприємства, або яка належить йому згідно із законом. Жирним мінусом сама цього варіанту є те, що контролюючі органи отримують повне законне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Реєстрація підприємства за реальною адресою. Тобто Ви реально берете в оренду придатне приміщення. Це, мабуть, був би кращий варіант, якби не одне але - не всі фірми можуть дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення у Подільському р-ні.
     3. Державна реєстрація за придбаною юрадресою у Подільському р-ні. Тобто укладається договір на надання Вашої фірмі приміщення, наприклад у суборенду. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією юридичною адресою здійснюється все поштове обслуговування Вашої компанії, а також правове підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам і т.д.. Слід зазначити, що вищевказані договори цілком задовільняють правоохоронні тощо установи і проходять при акредитації на кордоні.
купити юридична адреса київ, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 362. Отзывов пользователей: 175.

Про Поділ

купити юридична адреса київ
    Подільський район створений в 1921 році. Являеться історичним центром Києва, культурною спадщиною Київської Русі. Склад району: Рибальський острів, масив Вітряні гори, Виноградар, Куренівка, Мостицький масив і, власне, Поділ.
    Також у Подільському районі знаходиться Подільський суд, який здійснює правосуддя саме у Подільському райні міста Києва від імені України.
купити юридична адреса київ
  • юридичну адресу тов квартира
  • юридична адреса ват
  • список юридичних адрес
  • юридична адреса підприємства
  • юридична адреса вао
  • магазин юридичних адрес
  • немасові юридичні адреси
  • Закрыть

    Замовлення юридичної адреси

    Бажаний район:     Юридична особа:
    Найменування юридичної особи
    Код ЗКПО та МФО
    П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
    Контактний телефон:     Контактний Email:
    Додаткова інформація