юридична адреса ооо

юридична адреса ооо
     
Є лише 3 законні варіанти при пошуку місцезнаходження бізнесу :


     1. Держреєстрація фірми на домашню адресу одного із учасників. Це може бути квартира, в якій тимчасово проживає учасник підприємства, або яка належить йому згідно із законом. Негативом цього варіанту є те, що перевіряючі органи отримують повне законне право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Держреєстрація підприємства за реальною адресою. Тобто реально орендуєте придатне приміщення. Це був би ідеальний варіант, проте, нажаль, - далеко не всі новостворені компанії мають дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Подільському районі.
     3. Реєстрація фірми за юридичною адресою, купленою за договором у Подільському районі. Тут підписується договір про надання компанії приміщення, наприклад у оренду. Реально Ви там не знаходитесь, але за цією юридичною адресою відбувається все поштове обслуговування підприємства, а також правове підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам тощо. Слід зазначити, що вищевказані договори цілком влаштовую правоохоронні установи та проходять при акредитації на митниці.
юридична адреса ооо, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 519. Отзывов пользователей: 231.

Про Поділ

юридична адреса ооо
    Подільський район створений в 1921 році. Являеться історичним центром Києва, культурною спадщиною Київської Русі. Склад району: Рибальський острів, масив Вітряні гори, Виноградар, Куренівка, Мостицький масив і, власне, Поділ.
    Також у Подільському районі знаходиться Подільський суд, який здійснює правосуддя саме у Подільському райні міста Києва від імені України.
юридична адреса ооо
 • оренда приміщень з юридичною адресою
 • юридичні адреси гарантія
 • зміна юридичної адреси ДПС
 • юридичний домашню адресу
 • юридичну адресу та банківські реквізити
 • обслуговування юридичної адреси
 • зміна юридичної адреси зат
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація