зміна адреси юридичної особи

зміна адреси юридичної особи
      Спробуємо раз і на завжди розібратися, за якими критеріями варто проводити пошук потрібної юр-адреси, щоб через нетривалий проміжок часу у Вас не виникло запитання заміни юридичної адреси. Вкажемо основні моменти, на які слід, на наш погляд, звернути увагу при оренді юридичної адреси ,зокрема, у Подільському районі:

     - Район реєстрації. Варто подумати над тим, щоб юридична адреса знаходився саме в тому районі, де плануєте купити офіс надалі.
     - Наявність документів, що підтверджують право власності власника реєстрації на дане приміщення. В тому разі, якщо підпишете правочин без необхідних правопосвідчувальних документів, то у Вас незабаром можуть виникнути проблеми з податковими органами. Крім того, Ви не зможете проводити зовнішньоекономічну діяльність.
     - Варто звернути увагу й на якісного поштового обслуговування. На зареєстроване юридичну адресу буде надсилатися офіційна кореспонденція для зв'язку з державними органами.
зміна адреси юридичної особи, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 355. Отзывов пользователей: 164.

Про Поділ

зміна адреси юридичної особи
    Подільський район створений в 1921 році. Являеться історичним центром Києва, культурною спадщиною Київської Русі. Склад району: Рибальський острів, масив Вітряні гори, Виноградар, Куренівка, Мостицький масив і, власне, Поділ.
    Також у Подільському районі знаходиться Подільський суд, який здійснює правосуддя саме у Подільському райні міста Києва від імені України.
зміна адреси юридичної особи
 • юридична адреса дешево
 • дешеві юридичні адреси
 • продам юридична адреса
 • суборенда юридична адреса
 • фактична адреса поштова адреса юридична адреса
 • юридична адреса індивідуального підприємця
 • договір на надання юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація