процедура зміни юридичної адреси

процедура зміни юридичної адреси
     
На данний час існує три законні варіанти у виборі місцезнаходження бізнесу :


     1. Держреєстрація дома у одного із засновників. Це може бути нежиле приміщення, в якій постійно або тимчасово мешкає учасник, або яка перебуває у нього згідно із законом. Жирним мінусом цього варіанту є те, що перевіряючі органи мають законне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. По-друге, це реєстрація підприємства за фактичною адресою. Тобто реально орендуєте придатне приміщення або воно Вам належить. Це був би найкращий варіант, проте, - не всі новостворені фірми можливість дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення у Подільському р-ні.
     3. Реєстрація фірми за юридичною адресою у Подільському р-ні. Тобто укладається правочин на надання компанії приміщення, зокрема у оренду. Реально Вас там не буде, але за цією адресою проходить, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування Вашої компанії, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким особам і т.д.. Вищезазначені договори цілком влаштовую правоохоронні тощо органи і проходять при акредитації на кордоні.
процедура зміни юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 379. Отзывов пользователей: 178.

Про Поділ

процедура зміни юридичної адреси
    Подільський район створений в 1921 році. Являеться історичним центром Києва, культурною спадщиною Київської Русі. Склад району: Рибальський острів, масив Вітряні гори, Виноградар, Куренівка, Мостицький масив і, власне, Поділ.
    Також у Подільському районі знаходиться Подільський суд, який здійснює правосуддя саме у Подільському райні міста Києва від імені України.
процедура зміни юридичної адреси
 • відповідність юридичної адреси
 • міняємо юридичну адресу
 • юридична адреса київська область
 • надамо юридичну адресу
 • зміна юридичної адреси документи
 • протокол про зміну юридичної адреси
 • купити юридична адреса київ
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація