юридичну адресу з робочим місцем

юридичну адресу з робочим місцем
     
На данний час існує лише 3 варіанти при виборі місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. По-перше, це реєстрація підприємства дома у одного із засновників. Це може бути нежиле приміщення, в якій постійно мешкає засновник майбутнього підприємства, та яка перебуває у нього на законній підставі. Негативом сама цього варіанту є те, що контролюючі органи мають право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. По-друге, це реєстрація за фактичною адресою. Таким чином Ви реально берете в оренду придатне приміщення. Це був би кращий варіант, але, нажаль - далеко не всі підприємства мають дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Подільському р-ні.
     3. Держреєстрація фірми за придбаною юрадресою у Подільському р-ні. Тобто підписується угода на надання Вашої фірмі приміщення, зокрема у оренду. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією юридичною адресою проходить, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування компанії, а також правове підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким держорганам і т.д.. Вказані договори цілком влаштовую правоохоронні та інші установи і проходять при акредитації на митниці.
юридичну адресу з робочим місцем, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 377. Отзывов пользователей: 183.

Про Поділ

юридичну адресу з робочим місцем
    Подільський район створений в 1921 році. Являеться історичним центром Києва, культурною спадщиною Київської Русі. Склад району: Рибальський острів, масив Вітряні гори, Виноградар, Куренівка, Мостицький масив і, власне, Поділ.
    Також у Подільському районі знаходиться Подільський суд, який здійснює правосуддя саме у Подільському райні міста Києва від імені України.
юридичну адресу з робочим місцем
 • зміна засновника юридичної адреси
 • магазин юридичних адрес
 • зміна юридичної адреси спд документи
 • юридичну адресу в статуті
 • юридичну адресу по інн
 • юридичну адресу в києві
 • фактична адреса організації та юридичний
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація