адреси юридичні центр

адреси юридичні центр
     
Зараз існує три варіанти при пошуку місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. Державна реєстрація на домашню адресу одного із засновників. Це може бути будинок, в якій тимчасово мешкає засновник фірми, та яка належить йому на праві власності. Жирним недоліком сама цього варіанту є те, що контролюючі органи мають право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Держреєстрація за фактичною адресою. Тобто Ви реально орендуєте нежиле приміщення. Це, мабуть, був би кращий варіант, проте, - не всі початківці підприємства можуть дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Подільському р-ні.
     3. По-третє, це реєстрація за придбаною юрадресою у Подільському р-ні. Тобто укладається договір на надання Вашої компанії приміщення, зокрема у спільне користування. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією юрадресою проходить, якщо бажаєте, все поштове обслуговування фірми, а також підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким держорганам та інше. Слід зазначити, що ці договори влаштовую правоохоронні і т.д. органи і проходять при акредитації на митниці.
адреси юридичні центр, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 541. Отзывов пользователей: 247.

Про Поділ

адреси юридичні центр
    Подільський район створений в 1921 році. Являеться історичним центром Києва, культурною спадщиною Київської Русі. Склад району: Рибальський острів, масив Вітряні гори, Виноградар, Куренівка, Мостицький масив і, власне, Поділ.
    Також у Подільському районі знаходиться Подільський суд, який здійснює правосуддя саме у Подільському райні міста Києва від імені України.
адреси юридичні центр
 • надання юридичної адреси київ
 • договір на надання юридичної адреси
 • юридичні адреси ціна
 • змінити юридичну адресу
 • як дізнатися юридична адреса організації
 • білий юридична адреса
 • як поміняти юридична адреса ооо
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація