фактичний і юридична адреса ооо

фактичний і юридична адреса ооо
      Пропонуємо розібратися, за якими правилами треба проводити пошук потрібної юр-адреси, щоб через незначний період часу не виникло питання зміни майбутнього місцезнаходження бізнесу. Ось головні моменти, на які варто звернути свою увагу при оренді юрадреси , наприклад, у Подільському р-ні м.Києва:

     - Район, в якому буде проходити прописка. Звісно краще, щоб юр-адреса знаходився в тому ж районі, де запланували проводити свою діяльність.
     - Увагу слід звернути і на наявність документів, які підтверджують право власності власника. Якщо Ви укладете правочин без цих правопосвідчувальних документів, у Вас незабаром можуть виникнути непорозуміння з охоронними органами. А також, не зможете проводити зовнішньоекономічну діяльність.
     - Варто звернути увагу й на надійного поштового обслуговування. На зареєстроване юрадресу буде надсилатися кореспонденція для зв'язку з державними структурами.
фактичний і юридична адреса ооо, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 322. Отзывов пользователей: 143.

Про Поділ

фактичний і юридична адреса ооо
    Подільський район створений в 1921 році. Являеться історичним центром Києва, культурною спадщиною Київської Русі. Склад району: Рибальський острів, масив Вітряні гори, Виноградар, Куренівка, Мостицький масив і, власне, Поділ.
    Також у Подільському районі знаходиться Подільський суд, який здійснює правосуддя саме у Подільському райні міста Києва від імені України.
фактичний і юридична адреса ооо
 • оренда з наданням юридичної адреси
 • юридична адреса зат
 • зміна юридичної адреси пп документи
 • масові юридичні адреси
 • юридичні адреси сторін
 • обслуговування юридичної адреси
 • де купити юридичну адресу
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація