зміна юридичної адреси організації

зміна юридичної адреси організації
     
На данний час існує лише 3 варіанти при пошуку юридичної адреси :


     1. Реєстрація підприємства дома у одного із засновників. Це може бути квартира, в якій проживає засновник майбутнього підприємства, та яка перебуває у нього згідно із законом. Жирним недоліком сама цього варіанту є те, що податкові органи мають законне право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Реєстрація фірми за фактичною адресою. Таким чином Ви реально орендуєте придатне приміщення або воно Вам належить. Це був би ідеальний варіант, але, нажаль - далеко не всі початківці фірми можуть дозволити собі орендувати повноцінне приміщення у Подільському районі.
     3. По-третє, це реєстрація за юридичною адресою у Подільському районі. Тут підписується угода про нібито надання компанії приміщення, зокрема у оренду. Не важко здогадатись, що реально Ви там не знаходитесь, але за цією юридичною адресою здійснюється, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування Вашої підприємства, а також правове підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим та інше. Слід зазначити, що вказані договори повністью задовільняють державні і т.д. органи і проходять при акредитації на митниці.
зміна юридичної адреси організації, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 321. Отзывов пользователей: 146.

Про Поділ

зміна юридичної адреси організації
    Подільський район створений в 1921 році. Являеться історичним центром Києва, культурною спадщиною Київської Русі. Склад району: Рибальський острів, масив Вітряні гори, Виноградар, Куренівка, Мостицький масив і, власне, Поділ.
    Також у Подільському районі знаходиться Подільський суд, який здійснює правосуддя саме у Подільському райні міста Києва від імені України.
зміна юридичної адреси організації
 • зміна юридичної адреси документи
 • приклад юридичної адреси
 • юридична адреса ип
 • зміна юридичної адреси пп
 • оренда з наданням юридичної адреси
 • юридичні адреси гарантія
 • лист щодо надання юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація