повідомлення про зміну юридичної адреси

повідомлення про зміну юридичної адреси
     
Зараз є три законні варіанти при пошуку юрадреси :


     1. Реєстрація фірми на домашню адресу одного із учасників. Це може бути власна квартира, в якій проживає засновник, та яка належить йому на праві власності. Жирним мінусом сама цього варіанту є те, що контролюючі органи мають повне законне право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. Реєстрація за фактичною адресою. Тут Ви реально берете в оренду нежиле приміщення або воно Вам належить. Це був би кращий варіант, якби не одне але - не всі підприємства можливість дозволити собі орендувати пристойне приміщення у Подільському р-ні м.Києва.
     3. Держреєстрація фірми за юридичною адресою, купленою за договором у Подільському р-ні м.Києва. Тут підписується правочин про надання компанії приміщення, зокрема у спільне користування. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією юрадресою здійснюється, якщо бажаєте, все поштове обслуговування Вашої компанії, а також правове підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам тощо. Слід зазначити, що ці договори влаштовую правоохоронні тощо органи і проходять при акредитації на кордоні.
повідомлення про зміну юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 341. Отзывов пользователей: 156.

Про Поділ

повідомлення про зміну юридичної адреси
    Подільський район створений в 1921 році. Являеться історичним центром Києва, культурною спадщиною Київської Русі. Склад району: Рибальський острів, масив Вітряні гори, Виноградар, Куренівка, Мостицький масив і, власне, Поділ.
    Також у Подільському районі знаходиться Подільський суд, який здійснює правосуддя саме у Подільському райні міста Києва від імені України.
повідомлення про зміну юридичної адреси
 • юридична адреса пп
 • київські юридичні адреси
 • приклад юридичної адреси
 • юридичні адреси податкову
 • придбати юридичну адресу
 • присвоєння юридичної адреси
 • юридична адреса місце
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація