зміна в ліцензії юридичної адреси

зміна в ліцензії юридичної адреси
     
Існує три варіанти при виборі юрадреси :


     1. Держреєстрація дома у одного із учасників. Це може бути будинок, в якій постійно або тимчасово проживає учасник підприємства, та яка належить йому згідно із законом. Недоліком цього варіанту є те, що перевіряючі органи отримують законне право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. Держреєстрація фірми за фактичною адресою. Таким чином Ви реально берете в оренду придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це був би ідеальний варіант, якби не одне але - не всі новостворені фірми можливість дозволити собі орендувати пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Подільському р-ні.
     3. Реєстрація за юридичною адресою у Подільському р-ні. Тут підписується угода про надання компанії приміщення, наприклад у спільне користування. Дійсно Вас там не буде, але за цією адресою відбувається майже все поштове обслуговування Вашої підприємства, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким особам та інше. Слід зазначити, що ці договори 100% задовільняють державні тощо органи і проходять при акредитації на митниці.
зміна в ліцензії юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 429. Отзывов пользователей: 193.

Про Поділ

зміна в ліцензії юридичної адреси
    Подільський район створений в 1921 році. Являеться історичним центром Києва, культурною спадщиною Київської Русі. Склад району: Рибальський острів, масив Вітряні гори, Виноградар, Куренівка, Мостицький масив і, власне, Поділ.
    Також у Подільському районі знаходиться Подільський суд, який здійснює правосуддя саме у Подільському райні міста Києва від імені України.
зміна в ліцензії юридичної адреси
 • як поміняти юридичну адресу
 • юридична адреса філії
 • оренда офісу з юридичною адресою
 • юридична адреса пат квартира
 • купити юрадресу Подільському р-ні м.Києва
 • придбати юридичну адресу
 • юридичні адреси київської області
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація