вимоги до юридичною адресою

вимоги до юридичною адресою
     
Зараз є лише 3 законні варіанти у пошуку юрадреси :


     1. Держреєстрація підприємства дома у одного із учасників. Це може бути будинок, в якій постійно мешкає засновник, та яка перебуває у нього на праві власності. Жирним недоліком цього варіанту є те, що перевіряючі органи отримують повне право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Держреєстрація підприємства за фактичною адресою. Тут Ви реально орендуєте нежиле приміщення або воно Вам належить. Це був би найкращий варіант, проте, - далеко не всі фірми можливість дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Подільському р-ні.
     3. По-третє, це реєстрація за купленою юридичною адресою у Подільському р-ні. Тобто підписується угода на надання компанії приміщення, наприклад у суборенду. Реально Ви там не знаходитесь, але за цією адресою здійснюється майже все поштове обслуговування фірми, а також підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким держорганам тощо. Вищезазначені договори цілком влаштовую державні тощо установи та проходять при акредитації на митниці.
вимоги до юридичною адресою, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 303. Отзывов пользователей: 147.

Про Поділ

вимоги до юридичною адресою
    Подільський район створений в 1921 році. Являеться історичним центром Києва, культурною спадщиною Київської Русі. Склад району: Рибальський острів, масив Вітряні гори, Виноградар, Куренівка, Мостицький масив і, власне, Поділ.
    Також у Подільському районі знаходиться Подільський суд, який здійснює правосуддя саме у Подільському райні міста Києва від імені України.
вимоги до юридичною адресою
 • білий юридична адреса
 • юридичні адреси ресторанів
 • зміна юридичної адреси ДПІ
 • купити юридичну адресу спд
 • надання юридичної адреси
 • послуги з надання юридичної адреси
 • фактична адреса поштова адреса юридична адреса
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація