юридичні адреси ціна

юридичні адреси ціна
     
Існує лише 3 законні варіанти у виборі місцезнаходження бізнесу :


     1. Держреєстрація підприємства дома у одного із засновників. Це може бути квартира, в якій постійно або тимчасово мешкає один із учасників, або яка перебуває у нього на законній підставі. Одним із недоліків цього варіанту є те, що перевіряючі органи отримують право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Держреєстрація фірми за реальною адресою. Тобто реально орендуєте придатне приміщення. Це, мабуть, був би ідеальний варіант, проте, нажаль, - далеко не всі початківці компанії мають дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Подільському р-ні.
     3. По-третє, це реєстрація підприємства за юридичною адресою у Подільському р-ні. Тобто укладається договір на нібито надання Вашої фірмі приміщення, наприклад у оренду. Дійсно Ви там не знаходитесь, але за цією адресою проходить майже все поштове обслуговування фірми, а також підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам та інше. Ці договори 100% задовільняють державні установи та проходять при акредитації на митниці.
юридичні адреси ціна, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 438. Отзывов пользователей: 210.

Про Поділ

юридичні адреси ціна
    Подільський район створений в 1921 році. Являеться історичним центром Києва, культурною спадщиною Київської Русі. Склад району: Рибальський острів, масив Вітряні гори, Виноградар, Куренівка, Мостицький масив і, власне, Поділ.
    Також у Подільському районі знаходиться Подільський суд, який здійснює правосуддя саме у Подільському райні міста Києва від імені України.
юридичні адреси ціна
 • база юридичних адрес
 • де купити юридичну адресу
 • гарантійний лист надання юридичної адреси
 • юридичну адресу фірми
 • юридична адреса ооо
 • юридичну адресу представництва
 • юридична адреса місце
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація