юридичну адресу фірми

юридичну адресу фірми
     
На данний час існує лише 3 варіанти у пошуку юридичної адреси :


     1. По-перше, це реєстрація фірми на домашню адресу одного із засновників. Це може бути нежиле приміщення, в якій постійно мешкає один з засновників, та яка перебуває у нього на законній підставі. Одним із мінусів сама цього варіанту є те, що податкові органи мають повне право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. Державна реєстрація за фактичною адресою. Таким чином Ви реально орендуєте придатне приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би ідеальний варіант, але, нажаль - не всі новостворені фірми можуть дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Подільському районі.
     3. Державна реєстрація за юридичною адресою у Подільському районі. Ця процедура проходить наступним чином: укладається угода на нібито надання Вашої фірмі приміщення, зокрема у суборенду. Не важко здогадатись, що реально Ви там не знаходитесь, але за цією юридичною адресою проходить, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування Вашої компанії, а також підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким податковим та інше. Вищезазначені договори 100% задовільняють податкові і т.д. органи і проходять при акредитації на кордоні.
юридичну адресу фірми, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 330. Отзывов пользователей: 158.

Про Поділ

юридичну адресу фірми
    Подільський район створений в 1921 році. Являеться історичним центром Києва, культурною спадщиною Київської Русі. Склад району: Рибальський острів, масив Вітряні гори, Виноградар, Куренівка, Мостицький масив і, власне, Поділ.
    Також у Подільському районі знаходиться Подільський суд, який здійснює правосуддя саме у Подільському райні міста Києва від імені України.
юридичну адресу фірми
 • юридичні адреси ціна
 • юридична адреса зат
 • юридична адреса пп квартира
 • зміна юридичної адреси філії
 • зміна юридичної адреси тов
 • оренда юрадреси Подільському р-ні м.Києва
 • зміна юридичної адреси ИФНС
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація