подання юридичної адреси

подання юридичної адреси
     
Зараз існує три законні варіанти у пошуку місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. Реєстрація підприємства на домашню адресу одного із засновників. Це може бути власна квартира, в якій мешкає один із учасників, або яка перебуває у нього на законній підставі. Негативом цього варіанту є те, що перевіряючі органи мають повне законне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Реєстрація фірми за фактичною адресою. Тобто реально берете в оренду придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це був би ідеальний варіант, але - далеко не всі новостворені компанії можливість дозволити собі орендувати пристойне приміщення у Подільському р-ні м.Києва.
     3. Реєстрація фірми за придбаною юрадресою у Подільському р-ні м.Києва. Ця процедура проходить наступним чином: укладається договір на надання Вашої фірмі приміщення, зокрема у оренду. Не важко здогадатись, що реально Ви там не знаходитесь, але за цією адресою проходить, якщо бажаєте, все поштове обслуговування Вашої фірми, а також правове підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим і т.д.. Слід зазначити, що вказані договори цілком задовільняють правоохоронні і т.д. органи та проходять при акредитації на митниці.
подання юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 406. Отзывов пользователей: 186.

Про Поділ

подання юридичної адреси
    Подільський район створений в 1921 році. Являеться історичним центром Києва, культурною спадщиною Київської Русі. Склад району: Рибальський острів, масив Вітряні гори, Виноградар, Куренівка, Мостицький масив і, власне, Поділ.
    Також у Подільському районі знаходиться Подільський суд, який здійснює правосуддя саме у Подільському райні міста Києва від імені України.
подання юридичної адреси
 • юридична адреса пат квартира
 • юридичні адреси від власника
 • юридичні адреси ціна
 • юридичні адреси з підтвердженням
 • довідка про юридичну адресу
 • продовження юридичної адреси
 • гарантійний лист юридична адреса
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація