київські юридичні адреси

київські юридичні адреси
     
Зараз є три законні варіанти при пошуку місцезнаходження бізнесу :


     1. Реєстрація підприємства на домашню адресу одного із учасників. Це може бути квартира, в якій тимчасово проживає засновник майбутнього підприємства, та яка перебуває у нього на законній підставі. Недоліком сама цього варіанту є те, що податкові органи отримують повне право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. По-друге, це реєстрація за реальною адресою. Таким чином Ви реально орендуєте придатне приміщення. Це, мабуть, був би найкращий варіант, якби не одне але - не всі фірми можливість дозволити собі орендувати повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Подільському районі м.Києва.
     3. По-третє, це реєстрація підприємства за юридичною адресою, купленою за договором у Подільському районі м.Києва. Тут укладається угода про надання Вашої фірмі приміщення, наприклад у суборенду. Реально Ви там не знаходитесь, але за цією юридичною адресою відбувається все поштове обслуговування Вашої підприємства, а також правове підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим тощо. Слід зазначити, що вказані договори 100% задовільняють державні органи і проходять при акредитації на кордоні.
київські юридичні адреси, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 392. Отзывов пользователей: 189.

Про Поділ

київські юридичні адреси
    Подільський район створений в 1921 році. Являеться історичним центром Києва, культурною спадщиною Київської Русі. Склад району: Рибальський острів, масив Вітряні гори, Виноградар, Куренівка, Мостицький масив і, власне, Поділ.
    Також у Подільському районі знаходиться Подільський суд, який здійснює правосуддя саме у Подільському райні міста Києва від імені України.
київські юридичні адреси
 • новий юридичну адресу
 • дешеві юридичні адреси
 • документ, що підтверджує юридичну адресу
 • скільки коштує юридична адреса
 • зміна юридичної адреси організації
 • оренда робочого місця юридична адреса
 • протокол про зміну юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація