область юридичні адреси

область юридичні адреси
     
Зараз існує три законні варіанти при виборі юрадреси :


     1. Держреєстрація підприємства на домашню адресу одного із засновників. Це може бути будинок, в якій мешкає учасник, або яка належить йому на праві власності. Мінусом сама цього варіанту є те, що перевіряючі органи мають повне законне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. По-друге, це реєстрація фірми за реальною адресою. Тут Ви реально орендуєте нежиле приміщення або воно Вам належить. Це був би кращий варіант, проте, - не всі підприємства можливість дозволити собі орендувати пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Подільському районі.
     3. Реєстрація за юридичною адресою у Подільському районі. Тобто укладається договір на нібито надання Вашої фірмі приміщення, зокрема у оренду. Дійсно Ви там не знаходитесь, але за цією адресою здійснюється все поштове обслуговування Вашої підприємства, а також юридичне підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам і т.д.. Слід зазначити, що ці договори повністью влаштовую правоохоронні тощо установи та проходять при акредитації на кордоні.
область юридичні адреси, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 447. Отзывов пользователей: 214.

Про Поділ

область юридичні адреси
    Подільський район створений в 1921 році. Являеться історичним центром Києва, культурною спадщиною Київської Русі. Склад району: Рибальський острів, масив Вітряні гори, Виноградар, Куренівка, Мостицький масив і, власне, Поділ.
    Також у Подільському районі знаходиться Подільський суд, який здійснює правосуддя саме у Подільському райні міста Києва від імені України.
область юридичні адреси
 • процедура зміни юридичної адреси
 • оренда юридичної адреси
 • гарантійний лист юридична адреса
 • юридична адреса індивідуального підприємця
 • база юридичних адрес
 • юридичну адресу тов
 • знайти юридичну адресу фірми
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація