відповідність юридичної адреси

відповідність юридичної адреси
     
Є лише 3 законні варіанти при виборі юридичної адреси :


     1. Реєстрація підприємства на домашню адресу одного із засновників. Це може бути квартира, в якій тимчасово мешкає учасник, або яка належить йому згідно із законом. Одним із недоліків цього варіанту є те, що податкові органи мають законне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Реєстрація за реальною адресою. Тобто реально орендуєте придатне приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би найкращий варіант, якби не одне але - далеко не всі компанії можливість дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Подільському р-ні м.Києва.
     3. Державна реєстрація за купленою юридичною адресою у Подільському р-ні м.Києва. Тобто підписується договір про нібито надання Вашої фірмі приміщення, наприклад у оренду. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією юридичною адресою проходить майже все поштове обслуговування Вашої підприємства, а також правове підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим та інше. Слід зазначити, що ці договори задовільняють правоохоронні установи і проходять при акредитації на митниці.
відповідність юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 285. Отзывов пользователей: 134.

Про Поділ

відповідність юридичної адреси
    Подільський район створений в 1921 році. Являеться історичним центром Києва, культурною спадщиною Київської Русі. Склад району: Рибальський острів, масив Вітряні гори, Виноградар, Куренівка, Мостицький масив і, власне, Поділ.
    Також у Подільському районі знаходиться Подільський суд, який здійснює правосуддя саме у Подільському райні міста Києва від імені України.
відповідність юридичної адреси
 • юридична адреса Подольськ
 • порядок зміни юридичної адреси
 • юридична адреса зат
 • юридична адреса пп квартира
 • купити юридичну адресу спд
 • заяву про зміну юридичної адреси
 • юридичні адреси ціна
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація