юридичну адресу в житловому приміщенні

юридичну адресу в житловому приміщенні
     
Зараз є лише 3 законні варіанти при пошуку юрадреси :


     1. Державна реєстрація на домашню адресу одного із учасників. Це може бути будинок, в якій постійно мешкає учасник майбутньої фірми, та яка належить йому на праві власності. Жирним недоліком сама цього варіанту є те, що податкові органи мають повне законне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Держреєстрація за реальною адресою. Ви реально берете в оренду нежиле приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би кращий варіант, але - не всі початківці компанії мають дозволити собі орендувати пристойне приміщення у Подільському районі м.Києва.
     3. По-третє, це реєстрація підприємства за юридичною адресою, купленою за договором у Подільському районі м.Києва. Ця процедура проходить наступним чином: підписується угода про надання Вашої компанії приміщення, зокрема у спільне користування. Дійсно Вас там не буде, але за цією юрадресою здійснюється, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування Вашої підприємства, а також юридичне підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким держорганам тощо. Вищевказані договори повністью влаштовую державні органи і проходять при акредитації на кордоні.
юридичну адресу в житловому приміщенні, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 330. Отзывов пользователей: 134.

Про Поділ

юридичну адресу в житловому приміщенні
    Подільський район створений в 1921 році. Являеться історичним центром Києва, культурною спадщиною Київської Русі. Склад району: Рибальський острів, масив Вітряні гори, Виноградар, Куренівка, Мостицький масив і, власне, Поділ.
    Також у Подільському районі знаходиться Подільський суд, який здійснює правосуддя саме у Подільському райні міста Києва від імені України.
юридичну адресу в житловому приміщенні
 • зміна юридичної адреси тов
 • скільки коштує юридична адреса
 • оренда юридичної адреси київ
 • зміна юридичної адреси ПФР
 • купівля юридичної адреси
 • оренда юридична адреса Подільському р-ні
 • юридичні адреси та реквізити сторін
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація