немасові юридичні адреси

немасові юридичні адреси
     
Існує лише 3 варіанти у виборі місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. По-перше, це реєстрація дома у одного із засновників. Це може бути нежиле приміщення, в якій тимчасово проживає один з засновників, або яка перебуває у нього на законній підставі. Одним із недоліків цього варіанту є те, що податкові органи отримують право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. Реєстрація підприємства за реальною адресою. Таким чином Ви реально берете в оренду нежиле приміщення або воно Вам належить. Це був би кращий варіант, але - не всі початківці компанії мають дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Подільському р-ні м.Києва.
     3. Держреєстрація підприємства за купленою юридичною адресою у Подільському р-ні м.Києва. Ця процедура проходить наступним чином: укладається договір про нібито надання Вашої фірмі приміщення, наприклад у суборенду. Реально Вас там не буде, але за цією юрадресою здійснюється, якщо бажаєте, все поштове обслуговування Вашої фірми, а також юридичне підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким податковим і т.д.. Вищезазначені договори цілком задовільняють правоохоронні тощо органи і проходять при акредитації на митниці.
немасові юридичні адреси, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 363. Отзывов пользователей: 168.

Про Поділ

немасові юридичні адреси
    Подільський район створений в 1921 році. Являеться історичним центром Києва, культурною спадщиною Київської Русі. Склад району: Рибальський острів, масив Вітряні гори, Виноградар, Куренівка, Мостицький масив і, власне, Поділ.
    Також у Подільському районі знаходиться Подільський суд, який здійснює правосуддя саме у Подільському райні міста Києва від імені України.
немасові юридичні адреси
 • юридична адреса ТСЖ
 • юридичні адреси в регіонах
 • зміна юридичної адреси ват документи
 • юридичний і фізичний адресу
 • процедура зміни юридичної адреси
 • зміна юридичної адреси дпи
 • як поміняти юридична адреса ооо
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація