адресу юридичної особи

адресу юридичної особи
     
Існує три варіанти у виборі юрадреси :


     1. Реєстрація дома у одного із засновників. Це може бути будинок, в якій постійно або тимчасово мешкає один із учасників, та яка перебуває у нього на праві власності. Недоліком сама цього варіанту є те, що податкові органи мають право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Реєстрація фірми за фактичною адресою. Ви реально берете в оренду придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би кращий варіант, якби не одне але - не всі фірми можуть дозволити собі орендувати повноцінне приміщення у Подільському р-ні.
     3. Держреєстрація підприємства за придбаною юрадресою у Подільському р-ні. Тобто укладається угода на нібито надання Вашої фірмі приміщення, зокрема у суборенду. Дійсно Вас там не буде, але за цією адресою здійснюється, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування Вашої фірми, а також юридичне підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким податковим та інше. Вказані договори повністью задовільняють державні тощо органи і проходять при акредитації на кордоні.
адресу юридичної особи, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 366. Отзывов пользователей: 165.

Про Поділ

адресу юридичної особи
    Подільський район створений в 1921 році. Являеться історичним центром Києва, культурною спадщиною Київської Русі. Склад району: Рибальський острів, масив Вітряні гори, Виноградар, Куренівка, Мостицький масив і, власне, Поділ.
    Також у Подільському районі знаходиться Подільський суд, який здійснює правосуддя саме у Подільському райні міста Києва від імені України.
адресу юридичної особи
 • оренда робочого місця юридична адреса
 • юридична адреса тоо
 • присвоєння юридичної адреси
 • надання юридичної адреси від власника
 • юридичні адреси пп
 • юридичну адресу за місцем прописки
 • зміна юридичної адреси терміни
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація