юридична адреса місце

юридична адреса місце
     
На данний час існує лише 3 варіанти у пошуку юридичної адреси :


     1. По-перше, це реєстрація дома у одного із учасників. Це може бути власна квартира, в якій постійно проживає засновник фірми, та яка перебуває у нього згідно із законом. Одним із недоліків цього варіанту є те, що контролюючі органи отримують право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. Держреєстрація фірми за фактичною адресою. Тобто реально берете в оренду придатне для бізнесу приміщення. Це, мабуть, був би найкращий варіант, але - далеко не всі початківці компанії мають дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення у Подільському районі м.Києва.
     3. По-третє, це реєстрація фірми за придбаною юрадресою у Подільському районі м.Києва. Тут підписується правочин про надання компанії приміщення, наприклад у спільне користування. Реально Вас там не буде, але за цією юрадресою відбувається, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування фірми, а також правове підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам тощо. Слід зазначити, що вказані договори цілком задовільняють державні та інші органи і проходять при акредитації на митниці.
юридична адреса місце, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 506. Отзывов пользователей: 238.

Про Поділ

юридична адреса місце
    Подільський район створений в 1921 році. Являеться історичним центром Києва, культурною спадщиною Київської Русі. Склад району: Рибальський острів, масив Вітряні гори, Виноградар, Куренівка, Мостицький масив і, власне, Поділ.
    Також у Подільському районі знаходиться Подільський суд, який здійснює правосуддя саме у Подільському райні міста Києва від імені України.
юридична адреса місце
 • відповідність юридичної адреси
 • подання юридичної адреси
 • юридичні адреси київської області
 • юридичну адресу тов
 • фактична адреса поштова адреса юридична адреса
 • юридична адреса філії
 • масові юридичні адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація