заміна юридичної адреси

заміна юридичної адреси
     
Зараз є три варіанти у пошуку місцезнаходження бізнесу :


     1. По-перше, це реєстрація фірми дома у одного із учасників. Це може бути будинок, в якій постійно або тимчасово проживає засновник фірми, та яка перебуває у нього на праві власності. Одним із мінусів сама цього варіанту є те, що контролюючі органи отримують повне право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. Державна реєстрація за фактичною адресою. Тобто Ви реально берете в оренду придатне для бізнесу приміщення. Це був би ідеальний варіант, проте, - не всі початківці підприємства можуть дозволити собі орендувати пристойне приміщення у Подільському районі м.Києва.
     3. Держреєстрація підприємства за юридичною адресою у Подільському районі м.Києва. Тут укладається угода на надання компанії приміщення, зокрема у спільне користування. Реально Ви там не знаходитесь, але за цією адресою відбувається, якщо бажаєте, все поштове обслуговування компанії, а також підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам і т.д.. Слід зазначити, що вказані договори 100% влаштовую державні тощо органи та проходять при акредитації на кордоні.
заміна юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 299. Отзывов пользователей: 136.

Про Поділ

заміна юридичної адреси
    Подільський район створений в 1921 році. Являеться історичним центром Києва, культурною спадщиною Київської Русі. Склад району: Рибальський острів, масив Вітряні гори, Виноградар, Куренівка, Мостицький масив і, власне, Поділ.
    Також у Подільському районі знаходиться Подільський суд, який здійснює правосуддя саме у Подільському райні міста Києва від імені України.
заміна юридичної адреси
 • юридичну адресу в статуті
 • відсутність юридичної адреси
 • як оформити юридичну адресу
 • зміна юридичної адреси ПФР
 • юридична адреса Подольськ
 • зміна в ліцензії юридичної адреси
 • купити юридична адреса київ
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація