юридичні адреси з підтвердженням

юридичні адреси з підтвердженням
     
Є декілька варіантів у виборі місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. Реєстрація фірми дома у одного із засновників. Це може бути нежиле приміщення, в якій постійно або тимчасово мешкає учасник майбутньої фірми, або яка належить йому згідно із законом. Жирним мінусом цього варіанту є те, що перевіряючі органи мають законне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Реєстрація підприємства за фактичною адресою. Тут Ви реально берете в оренду придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це був би ідеальний варіант, проте, нажаль, - далеко не всі новостворені компанії мають дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення у Подільському р-ні.
     3. Держреєстрація за купленою юридичною адресою у Подільському р-ні. Ця процедура проходить наступним чином: підписується правочин на нібито надання компанії приміщення, зокрема у оренду. Дійсно Вас там не буде, але за цією адресою здійснюється, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування компанії, а також юридичне підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам і т.д.. Вищевказані договори влаштовую податкові і т.д. установи та проходять при акредитації на митниці.
юридичні адреси з підтвердженням, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 271. Отзывов пользователей: 130.

Про Поділ

юридичні адреси з підтвердженням
    Подільський район створений в 1921 році. Являеться історичним центром Києва, культурною спадщиною Київської Русі. Склад району: Рибальський острів, масив Вітряні гори, Виноградар, Куренівка, Мостицький масив і, власне, Поділ.
    Також у Подільському районі знаходиться Подільський суд, який здійснює правосуддя саме у Подільському райні міста Києва від імені України.
юридичні адреси з підтвердженням
 • юридичні адреси мо
 • новий юридичну адресу
 • присвоєння юридичної адреси
 • купити юридичну адресу спб
 • приміщення під юридичну адресу
 • юридичну адресу та банківські реквізити
 • порядок зміни юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація