юридична адреса житлове приміщення

юридична адреса житлове приміщення
     
Є три варіанти при пошуку місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. Держреєстрація на домашню адресу одного із учасників. Це може бути будинок, в якій тимчасово мешкає засновник майбутнього підприємства, або яка перебуває у нього на праві власності. Недоліком сама цього варіанту є те, що контролюючі органи отримують законне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. По-друге, це реєстрація за реальною адресою. Тобто Ви реально берете в оренду придатне для бізнесу приміщення. Це був би найкращий варіант, але - далеко не всі новостворені підприємства можливість дозволити собі орендувати пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Подільському районі.
     3. По-третє, це реєстрація фірми за придбаною юрадресою у Подільському районі. Ця процедура проходить наступним чином: укладається договір про надання Вашої компанії приміщення, зокрема у суборенду. Дійсно Ви там не знаходитесь, але за цією юрадресою проходить, якщо бажаєте, все поштове обслуговування Вашої компанії, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким особам тощо. Слід зазначити, що вищевказані договори цілком влаштовую правоохоронні та інші органи і проходять при акредитації на митниці.
юридична адреса житлове приміщення, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 387. Отзывов пользователей: 176.

Про Поділ

юридична адреса житлове приміщення
    Подільський район створений в 1921 році. Являеться історичним центром Києва, культурною спадщиною Київської Русі. Склад району: Рибальський острів, масив Вітряні гори, Виноградар, Куренівка, Мостицький масив і, власне, Поділ.
    Також у Подільському районі знаходиться Подільський суд, який здійснює правосуддя саме у Подільському райні міста Києва від імені України.
юридична адреса житлове приміщення
 • змінити юридичну адресу
 • знаходження за юридичною адресою
 • куплю юридична адреса
 • юридична адреса та поштова адреса
 • де купити юридичну адресу
 • юридична адреса київ Подільському районі м.Києва
 • юридична адреса зат
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація