як оформити юридичну адресу

як оформити юридичну адресу
     
На данний час існує лише 3 варіанти при виборі юрадреси :


     1. Реєстрація фірми дома у одного із учасників. Це може бути власна квартира, в якій мешкає учасник майбутньої фірми, або яка належить йому на законній підставі. Негативом сама цього варіанту є те, що перевіряючі органи мають повне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Реєстрація фірми за фактичною адресою. Ви реально орендуєте нежиле приміщення. Це, мабуть, був би кращий варіант, але - не всі новостворені фірми мають дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Подільському р-ні м.Києва.
     3. По-третє, це реєстрація за придбаною юрадресою у Подільському р-ні м.Києва. Ця процедура проходить наступним чином: підписується правочин про надання Вашої фірмі приміщення, зокрема у суборенду. Дійсно Ви там не знаходитесь, але за цією юрадресою здійснюється, якщо бажаєте, все поштове обслуговування фірми, а також юридичне підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам тощо. Ці договори цілком задовільняють податкові та інші установи і проходять при акредитації на митниці.
як оформити юридичну адресу, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 440. Отзывов пользователей: 186.

Про Поділ

як оформити юридичну адресу
    Подільський район створений в 1921 році. Являеться історичним центром Києва, культурною спадщиною Київської Русі. Склад району: Рибальський острів, масив Вітряні гори, Виноградар, Куренівка, Мостицький масив і, власне, Поділ.
    Також у Подільському районі знаходиться Подільський суд, який здійснює правосуддя саме у Подільському райні міста Києва від імені України.
як оформити юридичну адресу
 • подання юридичної адреси
 • юридичні адреси та реквізити сторін
 • зміна юридичної адреси ИФНС
 • юридична адреса компанії
 • оренда юридичної адреси київ
 • юридичні адреси в регіонах
 • адреса місця знаходження юридичний
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація