юридичну адресу представництва

юридичну адресу представництва
     
Зараз існує декілька варіантів у виборі місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. Реєстрація дома у одного із засновників. Це може бути власна квартира, в якій тимчасово проживає засновник, або яка перебуває у нього на законній підставі. Мінусом цього варіанту є те, що контролюючі органи отримують право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. По-друге, це реєстрація фірми за фактичною адресою. Тут Ви реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення. Це був би ідеальний варіант, проте, нажаль, - далеко не всі підприємства можуть дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Подільському районі.
     3. Реєстрація підприємства за купленою юридичною адресою у Подільському районі. Тут укладається договір на нібито надання фірмі приміщення, наприклад у суборенду. Не важко здогадатись, що реально Ви там не знаходитесь, але за цією юридичною адресою відбувається все поштове обслуговування фірми, а також правове підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим та інше. Вказані договори задовільняють податкові та інші установи та проходять при акредитації на митниці.
юридичну адресу представництва, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 473. Отзывов пользователей: 219.

Про Поділ

юридичну адресу представництва
    Подільський район створений в 1921 році. Являеться історичним центром Києва, культурною спадщиною Київської Русі. Склад району: Рибальський острів, масив Вітряні гори, Виноградар, Куренівка, Мостицький масив і, власне, Поділ.
    Також у Подільському районі знаходиться Подільський суд, який здійснює правосуддя саме у Подільському райні міста Києва від імені України.
юридичну адресу представництва
 • юридичні адреси в регіонах
 • надамо юридичну адресу
 • оренда юрадреси Подільському р-ні м.Києва
 • юридичну адресу представництва
 • юридична адреса за пропискою
 • відповідність юридичної адреси
 • гарантійний лист надання юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація