лист щодо надання юридичної адреси

лист щодо надання юридичної адреси
     
Зараз є декілька варіантів при виборі місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. Держреєстрація дома у одного із учасників. Це може бути власна квартира, в якій проживає засновник, або яка належить йому на законній підставі. Жирним недоліком цього варіанту є те, що контролюючі органи отримують законне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. По-друге, це реєстрація підприємства за реальною адресою. Тобто Ви реально берете в оренду нежиле приміщення. Це був би найкращий варіант, але - далеко не всі початківці підприємства можливість дозволити собі орендувати пристойне приміщення у Подільському р-ні м.Києва.
     3. Реєстрація підприємства за купленою юридичною адресою у Подільському р-ні м.Києва. Ця процедура проходить наступним чином: підписується правочин про надання компанії приміщення, наприклад у спільне користування. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією юрадресою проходить все поштове обслуговування компанії, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким особам і т.д.. Ці договори влаштовую податкові та інші установи та проходять при акредитації на митниці.
лист щодо надання юридичної адреси, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 628. Отзывов пользователей: 289.

Про Поділ

лист щодо надання юридичної адреси
    Подільський район створений в 1921 році. Являеться історичним центром Києва, культурною спадщиною Київської Русі. Склад району: Рибальський острів, масив Вітряні гори, Виноградар, Куренівка, Мостицький масив і, власне, Поділ.
    Також у Подільському районі знаходиться Подільський суд, який здійснює правосуддя саме у Подільському райні міста Києва від імені України.
лист щодо надання юридичної адреси
 • фактична адреса юридичної особи
 • відповідність юридичної адреси
 • юридичну адресу з робочим місцем
 • зміна адреси юридичної особи
 • юридичні адреси зат
 • юридична адреса Подольськ
 • приміщення під юридичну адресу
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація