фактичний і юридична адреса ип

фактичний і юридична адреса ип
     
Є три варіанти при пошуку місцезнаходження бізнесу :


     1. Держреєстрація на домашню адресу одного із учасників. Це може бути будинок, в якій постійно або тимчасово мешкає засновник майбутнього підприємства, та яка належить йому на праві власності. Мінусом сама цього варіанту є те, що контролюючі органи мають повне законне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Реєстрація фірми за фактичною адресою. Тобто Ви реально орендуєте придатне приміщення. Це, мабуть, був би найкращий варіант, але, нажаль - далеко не всі підприємства можуть дозволити собі орендувати пристойне приміщення у Подільському р-ні м.Києва.
     3. Реєстрація за придбаною юрадресою у Подільському р-ні м.Києва. Тобто підписується правочин на надання компанії приміщення, зокрема у оренду. Не важко здогадатись, що реально Ви там не знаходитесь, але за цією юридичною адресою проходить майже все поштове обслуговування компанії, а також правове підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам тощо. Вказані договори влаштовую податкові і т.д. установи та проходять при акредитації на кордоні.
фактичний і юридична адреса ип, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 319. Отзывов пользователей: 138.

Про Поділ

фактичний і юридична адреса ип
    Подільський район створений в 1921 році. Являеться історичним центром Києва, культурною спадщиною Київської Русі. Склад району: Рибальський острів, масив Вітряні гори, Виноградар, Куренівка, Мостицький масив і, власне, Поділ.
    Також у Подільському районі знаходиться Подільський суд, який здійснює правосуддя саме у Подільському райні міста Києва від імені України.
фактичний і юридична адреса ип
 • змінився юридична адреса
 • лист щодо надання юридичної адреси
 • зміна юридичної адреси зат документи
 • юридичні адреси в регіонах
 • надання юридичної адреси вартість
 • оренда офісу з юридичною адресою
 • юридичну адресу в києві
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація