юридичні адреси столиці

юридичні адреси столиці
     
Існує три законні варіанти у пошуку місцезнаходження бізнесу :


     1. Держреєстрація фірми на домашню адресу одного із учасників. Це може бути квартира, в якій проживає один з засновників, або яка належить йому згідно із законом. Одним із недоліків цього варіанту є те, що податкові органи отримують повне законне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. По-друге, це реєстрація фірми за реальною адресою. Тобто реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би найкращий варіант, якби не одне але - не всі новостворені компанії можуть дозволити собі орендувати повноцінне приміщення у Подільському р-ні м.Києва.
     3. По-третє, це реєстрація фірми за юридичною адресою, купленою за договором у Подільському р-ні м.Києва. Тут укладається договір про нібито надання компанії приміщення, наприклад у суборенду. Реально Ви там не знаходитесь, але за цією адресою здійснюється все поштове обслуговування Вашої фірми, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким особам та інше. Слід зазначити, що вищевказані договори задовільняють податкові органи та проходять при акредитації на кордоні.
юридичні адреси столиці, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 366. Отзывов пользователей: 173.

Про Поділ

юридичні адреси столиці
    Подільський район створений в 1921 році. Являеться історичним центром Києва, культурною спадщиною Київської Русі. Склад району: Рибальський острів, масив Вітряні гори, Виноградар, Куренівка, Мостицький масив і, власне, Поділ.
    Також у Подільському районі знаходиться Подільський суд, який здійснює правосуддя саме у Подільському райні міста Києва від імені України.
юридичні адреси столиці
 • обслуговування юридичної адреси
 • суборенда юридична адреса
 • зміна юридичної адреси документи
 • київські юридичні адреси
 • віртуальний офіс з юридичною адресою
 • юридична адреса тоо
 • юридичні адреси гарантія
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація