список юридичних адрес

список юридичних адрес
     
Є лише 3 законні варіанти у виборі місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. По-перше, це реєстрація фірми на домашню адресу одного із учасників. Це може бути нежиле приміщення, в якій постійно мешкає учасник, або яка належить йому на праві власності. Одним із мінусів цього варіанту є те, що перевіряючі органи отримують повне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. По-друге, це реєстрація фірми за реальною адресою. Таким чином Ви реально берете в оренду придатне для бізнесу приміщення. Це, мабуть, був би ідеальний варіант, проте, - не всі новостворені підприємства мають дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Подільському р-ні м.Києва.
     3. Реєстрація підприємства за юридичною адресою, купленою за договором у Подільському р-ні м.Києва. Ця процедура проходить наступним чином: укладається угода на надання Вашої фірмі приміщення, наприклад у спільне користування. Реально Вас там не буде, але за цією адресою відбувається все поштове обслуговування фірми, а також підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким податковим та інше. Вищевказані договори 100% влаштовую податкові та інші установи та проходять при акредитації на кордоні.
список юридичних адрес, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 490. Отзывов пользователей: 239.

Про Поділ

список юридичних адрес
    Подільський район створений в 1921 році. Являеться історичним центром Києва, культурною спадщиною Київської Русі. Склад району: Рибальський острів, масив Вітряні гори, Виноградар, Куренівка, Мостицький масив і, власне, Поділ.
    Також у Подільському районі знаходиться Подільський суд, який здійснює правосуддя саме у Подільському райні міста Києва від імені України.
список юридичних адрес
 • адреси юридичні центр
 • де взяти юридичну адресу
 • купити юридичну адресу спд
 • протокол про зміну юридичної адреси
 • використання юридичної адреси
 • юридична адреса вао
 • змінився юридична адреса
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація